Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/niksafar/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210

Warning: Use of undefined constant CHBOT_CNT - assumed 'CHBOT_CNT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/niksafar/public_html/wp-content/plugins/channel-bot-botscript/channel-bot-botscript.php on line 12

Warning: Use of undefined constant CHBOT_EMOJI - assumed 'CHBOT_EMOJI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/niksafar/public_html/wp-content/plugins/channel-bot-botscript/channel-bot-botscript.php on line 13

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/niksafar/public_html/wp-content/plugins/channel-bot-botscript/class/chbot.php(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code on line 83
ویزای تضمینی کانادا |

ویزای تضمینی کانادا

ویزای تضمینی کانادا
ویزای تضمینی کانادا۱۳۹۶-۹-۱۳ ۱۶:۳۱:۴۵ +۰۰:۰۰

ویزای تضمینی کانادا بدون اخذ هزینه

متاسفانه افرادی سودجو از گل آلود شدن آب، جهت بهره برداری خود استفاده نموده و با شعار معروف ویزای تضمینی کانادا، هم هزینه و زمان متقاضیان را به هدر دادند. شاید بتوان گفت که ویزای کانادا را کسانی به درستی می شناسند که برای دریافت آن اقدام کرده اند، زیرا دریافت این ویزا دارای دشواری های بسیاری می باشد که از جمع آوری مدارک برای متقاضیان ایرانی آن تحمیل می کند و همچنین نگرانی جهت سفر به کشور واسط را نیز به همراه دارد. باید این نکته را اشاره نمود که این امر بیشتر به این نکته مربوط می گشت که بسیاری از ایرانیان هنوز خدمات پیکاپ ویزا را نمی شناختند و مجبور می شدند برای دریافت ویزای کانادا و یا دریافت وقت سفارت کانادا، چندین بار به ترکیه و امارات سفر کنند و هزینه و دشواری های اینگونه سفرها را به دوش خود بکشند. این نوع سفرها بعلت ناتوانی در عدم هماهنگی های لازم و زمان بندی مناسب اغلب دچار اشکالات زیادی می گشت و تکمیل نمودن مدارک را هم نیز با دشواری مواجه می نمود. باید به این نکته اشاره نمود که به صورت اصولی به این نکته اهمیت داده نشد و قانون اجرا نگردید و متقاضیان ناآگاه مجذوب سود جویانی که با شعار ویزای آسان کانادا وارد چرخه بازار گردیده بودند شدند. اینچنین بود که هزینه های زیادی انجام می گرفت اما ویزایی صادر نمی گردید. گفتن این نکته نیز حائز اهمیت است که اشتباهات متقاضیان ویزا هم به امر ادامه حیات سودجویان کمک شایانی نمود. نکته ای که باید تمامی متقاضیان از اول در جریان قرار گیرند این است که دریافت ویزای کانادا، پروسه ای سخت دارد و احتیاج به ممارست زیادی دارد و هر گامی را باید با مشاوره با کارشناسان پیمود، لذا باید به این نکات توجه نمود که دریافت ویزای مهاجرتی کانادا دارای پروسه ای سخت است و عده کمی می توانند موفق به دریافت ویزای مهاجرت به کانادا گردند.
هر چند در سایت وزارت خارجه کانادا نیز ذکر گردیده است که هیچ تضمینی بصورت ۱۰۰ درصد در رابطه با صدور ویزای کانادا وجود ندارد اما راهکارهایی ساده و مطمئن نیز در این راه وجود دارد که می توان از صدور ویزای تضمینی کانادا مطمئن گردید. این راهکارها همگی برای متقاضیان ویزا لازم بوده و بعنوان راه کار صحیح و مناسب جهت پیشبرد هدف دریافت ویزای کانادا می باشد.

گام دوم برای صدور ویزای تضمینی کانادا وجود یک گذرنامه معتبر می باشد. منظور از گذرنامه معتبر گذرنامه ای است که حداقل یک سال اعتبار داشته باشد. قطعا شما در سایت های دیگر با این نکته که تنها شش ماه اعتبار برای صدور ویزای کانادا کافی است مواجه شده باشید ولی این عبارت کاملا اشتباه است زیرا این شش ماه اعتبار تنها از زمانی شروع می گردد که ویزای کانادای شما صادر شده باشد. حل اگر پس از صدور ویزای کانادا گذرنامه شما تنها شش ماه اعتبار داشته باشد هیچ مشکلی نیست ولی همانطور که شما می دانید فرآیند صدور ویزای تضمینی کانادا از دو هفته تا سه ماه زمان نیاز دارد، بنابراین بهتر است که گذرنامه شما حداقل دارای یک سال اعتبار باشد. بصورت دقیقتر، شرط سفارتخانه در مورد اعتبار گذرنامه برای اخذی ویزای کانادا، سه ماه بیشتر از مدت زمان ویزا می باشد به طور مثال اگر شما متقاضی ویزای شش ماهه هستید پاسپورتتان باید ۹ ماه اعتبار داشته باشد؛ ولی این ۹ ماه از زمان شروع ویزا آغاز می شود و ممکن است مراحل اخذ ویزای کانادا بیش از یک ماه به طول انجامد. در نتیجه بهتر است که با پاسپورتی برای ویزای کانادا اقدام کنید که یک سال اعتبار دارد و می تواند خیال شما را از بابت تمامی وقایعی که ممکن است در مورد پاسپورت رخ دهد، راحت می کند.

گام نخست برای دریافت ویزای تضمینی کانادا توانایی و فهم دقیق زبان انگلیسی می باشد. نخست شما باید توانایی درک دقیق کلمات و جملات انگلیسی را داشته باشید زیرا بر طبق فرآیند جدید که از سال ۲۰۱۶ میلادی شروع گردیده کلیه درخواست ها برای صدور ویزای تضمینی کانادا بصورت کاملا آنلاین و در سایت وزارت خارجه کانادا صورت می گیرد و تنها زبان های انگلیسی و فرانسه مورد پذیرش بوده و کلیه مراحل ثبت نامی تنها از طریق همین دو زبان انجام می گردد، لذا اگر شما تسلط کافی به این دو زبان نداشته باشید جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد زیرا ما می توانیم تمام این مراحل و فرآیندهای ثبت نامی را برای دریافت ویزای تضمینی کانادا با نظارت شما به طور دقیق و کامل انجام دهیم. دقت داشته باشید که بهتر است در صورت عدم توانایی کافی در مورد تکمیل فرم های وقت سفارت کانادا، این امر مهم را به کارشناسان بسپارید و هیچگونه جای شک و تردیدی برای خود و همراهانتان باقی نگذارید. این نکته را فراموش نکنید که آفیسر ویزای کانادا به ریزترین موراد توجه داشته و علاقه مند است که با فردی نکته سنج و جدی وارد مذاکره گردد.

گام چهارم که با وجود آسان بودن، باعث طولانی تر شدن فرآیند صدور ویزای تضمینی کانادا گردیده است، نداشتن عکس مناسب و استاندارد است. بهترین توصیه که ما می توانیم به شما داشته باشیم گرفتن یک عکس ۳٫۵ در ۴٫۵ زمینه سفید با شفافیت بالاست به طوری که صورت شما کاملا مشخص باشد و کیفیت رنگ های به کار رفته نیز در حد مطلوب و استانداردی باشد. برای اینکه خیال خود را از هر جهت راحت نموده باشید می توانید عکس خود را در وب سایت وزارت خارجه کانادا و یا وب سایت وزارت خارجه آمریکا به طور آزمایشی آپلود نمائید. این وب سایت این امکان را به شما می دهد که از نواقص و کمبودهای احتمالی عکس خود آگاه گردیده و یا می توانید عکس خود را به ما تحویل دهید و خیال خود را از این امر راحت نمائید. درباره مطالبی که تا به اینجای کار به آنها اشاره نمودیم دانستن این نکته نیز کاملا حائز اهمیت است که اینها تماما مقدمات صدور ویزای تضمینی کانادا بوده و برای دریافت ویزای تضمینی کانادا می باست دیگر فرآیندهای صدور ویزا را نیز به ترتیب و طی یک فرآیند یک ماهه و یا بیشتر انجام دهید. بسته به ویزایی که می خواهید و شرایط و موقعیت کاری، اقتصادی و سنی خود ویزاها بسیار گسترده و متنوع بوده و برای هر یک از آنها به مدارک و گواهی های خاصی احتیاج دارید. شما در ادامه سه فاکتور اصلی پیش رو دارید یا باید اول تا آخر این مراحل را خود طی کرده که البته با توجه به سردرگمی های بسیار که در این زمینه وجود دارد بسیار زمان بر و حتی در صورت اشتباه بسیار هزینه بر است. راه دومی که پیش روی شماست استفاده از وکیل های کار کشته و با تجربه است. استفاده از این نوع وکلا برای دریافت ویزای تضمینی کانادا کار معقول ولی بسیار پرهزینه است و بسته به نوع وکیل و ویزایی که به دنبال آن هستید مبلغ آن از دو تا بیست میلیون تومان متغیر می باشد. اما راه حل پیشنهادی ما که از همه راه های دیگر راحت تر و کم هزینه تر  می باشد استفاده از کارشناسان مجرب و با تجربه آژانس های معتبر مهاجرتی و گردشگری می باشد. یکی از معتبرترین این آژانس ها در زمینه ویزای تضمینی کانادا، شرکت ایران آنکارا می باشد. این شرکت یکی از پیش رو ترین شرکت ها در زمینه های ویزای تضمینی به ویژه ویزاهای تضمینی کانادا می باشد.

گام سوم برای اطمینان از دریافت و صدور ویزای تضمینی کانادا داشتن یک حساب معتبر خارجی می باشد. اولا سفارت کانادا در ایران دارای کنسولگری نمی باشد و ثانیا بانک های ایرانی اجازه داد و ستد با بانک های خارجی را ندارند. توصیه ما به شما استفاده از کارت های معتبر بین المللی مانند مستر کارت Master Card و یا ویزا کارت Visa Card می باشد. حالا اگر به هر دلیل امکان فراهم شدن چنین کارتی برایتان مقدور نیست مجدداً ما تمام هزینه های صدور ویزای تضمینی کانادا را با استفاده از کارت های معتبر بین المللی و با نظارت خود شما انجام می دهیم. می توان گفت که این بخش مهم ترین بخش از خدماتی می باشد که مشاوران و کارگزاران ویزای کانادا می توانند به شما در این امر یاری رسانند و ما با سال ها تجربه در امر ویزای کانادا، این اطمینان را به متقاضیان ویزا می دهیم که استفاده از این خدمات را به راحتی در اختیار شما خواهیم گذاشت.
دقت داشته باشید که بدون دسترسی به سیستم های پرداخت بین المللی نظیر ویزا کارت، مستر کارت، پی پال و … توانایی پرداخت هزینه بررسی مدارک و اخذ وقت سفارت کانادا را نداشته و بهتر است که پیش از جمع آوری مدارک، راه حل مناسبی برای حل این مشکل پیدا نمائید، چرا که در صورت بارگذاری مدارک در سامانه اینترنتی ویزای کانادا، تنها چند ساعت برای پرداخت هزینه های مربوط به ویزا زمان خواهید داشت و در صورتی که موفق نگردید وجه مورد نظر را پرداخت نمائید، درخواست شما رد خواهد شد و این امتیاز منفی برای شما منظور می گردد و در درخواست مجدد وقت سفارت کانادا محاسبه خواهد گردید.

با ما تمامی مراحل ثبت نام آنلاین ویزا، وقت سفارت کانادا، پیکاپ ویزا کانادا، تهیه بلیط کانادا و دیگر خدمات ویزای کانادا را به صورت تضمینی و با نظارت خود شما انجام دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر دز این زمینه می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید و یا به صورت حضوری به دفتر ما مراجعه فرمائید.

در پایان باز هم توصیه می گردد که اگر تا به حال از خدمات ویزای کانادا استفاده نکرده اید، پیش از هر اقدامی در این زمینه با کارشناسان امر ویزا مشورت نمائید و اگر به دنبال ویزای تضمینی کانادا و علاقه مند به اخذ ویزای بی دردسر و راحت هستید، حتما تمام شرایط و ضوابط این مهم را مطالعه نموده و سعی داشته باشید که تمامی سوالات خود را در این مورد برطرف نمائید، پرا که هدر رفتن وقت و هزینه کمترین مضعلاتی هستند که در صورت وقوع اشتباه احتمالی رخ خواهد داد. فراموش نگردد که اگر بتوانید ویزای کانادا را به دست بیاورید این ویزا در آینده به گرفتن ویزای سایر کشورهای جهان هم کنک شایانی خواهد کرد و می تواند امتیاز بزرگی برای آنها محسوب گردد، البته کسی که موفق به اخذ ویزای کانادا گردد، یقینا مشکلی برای اخذ ویزاهای اروپا و آمریکا نخواهد داشت!

درصورت ریجکت شدن درخواست، تمام هزینه های دریافت شده عودت داده خواهد شد. (حتی واریزی مربوط به سفارت کانادا)

برای ثبت درخواست میتوانید به صفحه ثبت در خواست ویزا مراجعه و یا با ما تماس بگیرید.

برای اطلاع از آخرین اخبار و قیمت های ویزای تضمینی کانادا به کانال تلگرام نیک سفر مراجعه نمایید.

[[[["field70","equal_to","\u0627\u06cc\u0645\u067e\u0644\u0646\u062a \u062f\u0646\u062f\u0627\u0646"]],[["show_fields","field83"],["set_value",null,"20 $",null,"field83"]],"and"],[[["field70","equal_to","\u0631\u0648\u06a9\u0634 \u062f\u0646\u062f\u0627\u0646"]],[["show_fields","field83"],["set_value",null,"35 $",null,"field83"]],"and"]]
1 Step 1

Start

شما با پرکردن فرم زير از 10 دلار تخفيف برای خدمات دندانپزشکی و  تور سلامت ارمنستان بهره مند خواهيد شد.

کد تخفیف (هنگام مراجعه به شرکت این کد را همراه داشته باشید)
done
نام
no-icon
نام خانوادگی
no-icon
شماره تماس
no-icon
هزینه خدماتدلار آمریکا
attach_money
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder