سفارت استرالیا در تهران

سفارت استرالیا در تهران

استرالیا – Australia

آدرس : خیابان خالد اسلامبولي(احمد قصیر)، خیابان ۲۳، پلاک ۱۳

تلفن : ۸۸۷۱۶۴۱۵ – ۸۸۷۲۴۴۵۶

فکس : ۸۸۷۲۰۴۹۰ – ۸۸۷۲۰۴۸۴

قابل توجه متقاضیان ساعت کاری این سفارت یکشنبه تا چهارشنبه از ۷:۳۰ الی ۱۵:۳۰ و پنجشنبه از ساعت ۷:۳۰ الی ۱۴:۴۵ می باشد.

شما عزیزان میتوانید بدون مراجعه حضوری به سفارت استرالیا از سایت نیک سفر وقت سفارت فوری بگیرید و یا درخواست ویزای تضمینی استرالیا را در سایت ایران آنکارا ثبت نمایید.

تمام دنیا استرالیا را با طبیعت منحصر به فرد و جاذبه های شگفت انگیزی که دارد، می شناسند. استرالیا کشوری با تنوع آب و هوایی زیاد است که باعث می شود کشوری چهار فصل معروف نامیده شود. استرالیا در تمام طول سال پذیرای گردشگرانی از تمام دنیا می باشد و تجربه ای شگفت انگیز را برای آن ها رقم می زند. با این وجود در تعطیلات سال نوی میلادی فستیوال ها و جشن های فراوانی در استرالیا برگذار می شود که می تواند سفری خاطره انگیز برای شما به وجود بیاورد.

یکی از راه های سفر به استرالیا، درخواست برای ویزای توریستی استرالیا می باشد. ویزای توریستی استرالیا زیرشاخه ۶۰۰ ویزاهای استرالیا محسوب می شود. ویزای توریستی استرالیا به چندین دسته تقسیم می شوند که عبارتند از ویزای گردشگری استرالیا، ویزای توریستی فامیلی استرالیا، ویزای توریستی بیزینسی استرالیا.

ویزای گردشگری استرالیا

اولین دسته از ویزاهای توریستی استرالیا، ویزای گردشگری استرالیا می باشد. این ویزا مختص به متقاضیانی است که هدفشان از سفر به استرالیا گردش و بازدید از جاذبه های استرالیا می باشد. هزینه درخواست برای ویزای گردشگری استرالیا از ایران و به صورت آنلاین ۱۴۰ دلار استرالیا می باشد. در صورتی که درخواست شما رد شود، هیچ هزینه ای برگشت داده نخواهد شد. زمان رسیدگی به درخواست های این ویزا در سفارت استرالیا معمولا تا ۱۷ روز طول خواهید کشید و اعتبار آن ها ۳، ۶ یا ۱۲ ماهه می باشد. متقاضیانی که ویزای گردشگری استرالیا را دریافت می کنند، اجازه کار در استرالیا را نخواهند داشت. با داشتن این ویزا مجاز به تحصیل تا سقف ۳ ماه می باشید.

ویزای توریستی فامیلی استرالیا

دومین دسته از ویزاهای توریستی استرالیا که معروف ترین و متداول ترین آن ها نیز می باشند، ویزای توریستی فامیلی استرالیا است. در این حالت شما باید دعوت نامه ای از سوی یکی از آشنایان و دوستان خود دریافت کنید. فرد دعوت کننده مبلغی بین ۵ تال ۱۵ هزار دلار استرالیا نزد دولت استرالیا به عنوان ضمانت قرار می دهد. این مبلغ پس از بازگشت شما قابل برداشت می باشد. هزینه درخواست برای ویزای توریستی فامیلی استرالیا از ایران و به صورت آنلاین ۱۴۰ دلار استرالیا می باشد. در صورتی که درخواست شما رد شود، هیچ هزینه ای برگشت داده نخواهد شد. زمان رسیدگی به درخواست های این ویزا در سفارت استرالیا معمولا تا ۴۲ روز طول خواهید کشید و اعتبار آن ها ۳، ۶ یا ۱۲ ماهه می باشد. متقاضیانی که ویزای توریستی فامیلی استرالیا را دریافت می کنند، اجازه کار در استرالیا را نخواهند داشت. با داشتن این ویزا مجاز به تحصیل تا سقف ۳ ماه می باشید.

ویزای توریستی بیزینسی استرالیا

سومین دسته مهم از ویزاهای توریستی استرالیا، ویزای توریستی بیزینسی استرالیا می باشد. در صورتی که قصد شرکت در قرارهای کاری یا حضور در کنفرانس و یا قرار ملاقاتهای مشابهی را دارید، باید برای این نوع از ویزای استرالیا درخواست دهید. هزینه درخواست برای ویزای توریستی بیزینسی استرالیا از ایران و به صورت آنلاین ۱۴۰ دلار استرالیا می باشد. در صورتی که درخواست شما رد شود، هیچ هزینه ای برگشت داده نخواهد شد. زمان رسیدگی به درخواست های این ویزا در سفارت استرالیا معمولا تا ۱۴ روز طول خواهید کشید و اعتبار آن ها ۳، ۶ یا ۱۲ ماهه می باشد. متقاضیانی که ویزای توریستی بیزینسی استرالیا را دریافت می کنند، اجازه کار در استرالیا را نخواهند داشت. با داشتن این ویزا مجاز به تحصیل تا سقف ۳ ماه می باشید.

سفارت استرالیا

توسط |۱۳۹۶-۶-۸ ۱۹:۱۹:۱۱ +۰۰:۰۰شهریور ۱۹ام, ۱۳۹۵|سفارت کشورها|بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

ثبت ديدگاه

[[[["field70","equal_to","\u0627\u06cc\u0645\u067e\u0644\u0646\u062a \u062f\u0646\u062f\u0627\u0646"]],[["show_fields","field83"],["set_value",null,"20 $",null,"field83"]],"and"],[[["field70","equal_to","\u0631\u0648\u06a9\u0634 \u062f\u0646\u062f\u0627\u0646"]],[["show_fields","field83"],["set_value",null,"35 $",null,"field83"]],"and"]]
1 Step 1

Start

شما با پرکردن فرم زير از 10 دلار تخفيف برای خدمات دندانپزشکی و  تور سلامت ارمنستان بهره مند خواهيد شد.

کد تخفیف (هنگام مراجعه به شرکت این کد را همراه داشته باشید)
done
نام
no-icon
نام خانوادگی
no-icon
شماره تماس
no-icon
هزینه خدماتدلار آمریکا
attach_money
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder